Strona główna / Aktualności/ Eventy/ Jubileusz firmowy – zorganizuj niezapomniane wydarzenie!

Jubileusz firmowy – zorganizuj niezapomniane wydarzenie!

jublieusz firmowy catering

Chcesz zorganizować niezapomniany event firmowy? Zadbaj o każdy szczegół! W naszym artykule wskażemy Ci najważniejsze aspekty, na jakie warto zwrócić przy planowaniu jubileuszu Twojej firmy. Sprawdź, jak przygotować przemowę, atrakcje dla gości oraz prawidłowo zadbać o ich wyżywienie. Zapraszamy do lektury!

Harmonogram imprezy – o czym nie zapomnieć?

Sukces eventu w dużym stopniu zależy od interesującego, przemyślanego, a przede wszystkim realistycznego harmonogramu imprezy. Standardowo powinien on zawierać część oficjalną (np. nagrody i przemówienia), atrakcje dla gości oraz regularne przerwy na spożywanie posiłków. W kwestii poczęstunku najlepszym rozwiązaniem jest profesjonalny catering eventowy dla firm, ściśle dopasowany do specyfiki wydarzenia oraz potrzeb Twoich gości. Korzystając z usług firmy cateringowej, z pewnością zaoszczędzisz czas spędzony na planowaniu menu.

Przemówienia i prezenty

Jak już wspomnieliśmy w poprzednim punkcie, niezbędnym składnikiem imprezy firmowej jest część oficjalna. To właśnie prezenty, nagrody i przemówienia pozwalają zrealizować jeden z głównych celów spotkania, jakim jest zmotywowanie pracowników do dalszej pracy. Z tego powodu duże znaczenie ma przygotowanie krótkiej, aczkolwiek efektownej przemowy, która skutecznie wpłynie na morale zespołu. W przypadku spotkań jubileuszowych powinna ona zawierać podsumowanie dotychczasowej działalności, jak również wyznaczać dalszy kierunek działań. Przekaz powinien być mocny, emocjonalny, ale także szczery – goście oficjalnych eventów firmowych są szczególnie wyczuleni na każdy przejaw sztuczności.

Przygotuj atrakcje dla gości

Spotkania firmowe to nie tylko źródło motywacji, lecz także doskonała okazja na relaks i integrację. W zależności od tego, czy zamierzasz podnieść rangę wydarzenia, czy też rozluźnić jego atmosferę, możesz zdecydować się na:

  • wynajem minigolfa,
  • pokaz fireshow,
  • zamówienie fotobudki,
  • różnego rodzaju gry i zabawy,
  • wizytę mówcy motywacyjnego lub autorytetu z branży.

Powyższa lista jest tylko inspiracją – w kwestii atrakcji eventowych ogranicza Cię wyłącznie wyobraźnia (i zasoby budżetowe). Niezależnie od tego, na jaki wariant się zdecydujesz, bez wątpienia zachęcisz pracowników do udziału w kolejnych imprezach i jubileuszach.

desery catering firmowy

Zadbaj o profesjonalny catering

Pamiętaj – najlepszy catering eventowy dla firm to taki, który bezpośrednio odpowiada na potrzeby gości. Zindywidualizowanie menu to przejaw troski o pracownika, a także dużego zaangażowania w organizację przedsięwzięcia. Warto zadbać o to, aby przygotowany jadłospis odpowiadał randze wydarzenia. Podczas uroczystego eventu na dużą skalę (zwłaszcza z udziałem wybitnych autorytetów) nie może zabraknąć niebanalnych i wyrafinowanych dań, które dodatkowo podkreślą jego wagę. Postaw na wykwintne finger foody, desery w monoporcjach i profesjonalną obsługę kelnerską.

Szukasz najlepszego cateringu na imprezę firmową? Skontaktuj się z Melon Catering!

Miarą powodzenia eventu jest efekt, jaki wydarzenie wywarło na jego uczestnikach. Aby zrobić doskonałe wrażenie, organizatorzy muszą zadbać o każdy szczegół – ciekawy program, atrakcje, znakomite wyżywienie. Melon Catering to rodzinna firma cateringowa świadcząca usługi na terenie województwa mazowieckiego. Sprawdź, co oferujemy i zamów niepowtarzalny catering eventowy w Warszawie i okolicach.

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia