Strona główna / Aktualności/ Eventy/ Catering na stoisku targowym – o czym powinieneś pamiętać?

 

Chcesz wiedzieć, jak dobrać catering na stoisko targowe? O czym warto pamiętać, by przekąski przyciągnęły odwiedzających? Jeżeli zmagasz się z tego rodzaju pytaniami, zapraszamy do lektury. Jako doświadczona firma cateringowa z Warszawy wiemy, na co należy zwrócić uwagę, by wywrzeć odpowiednie wrażenie na klientach.

Wielki powrót targów w formie stacjonarnej

Wielu właścicieli firm czekało z niecierpliwością na przywrócenie stacjonarnej formy targów. Warto pamiętać, że jest to najlepszy, a zarazem najszybszy sposób na dotarcie do dużej liczby nowych klientów. Biorąc udział w tego rodzaju wydarzeniu, możesz w krótkim czasie zdobyć wielu nowych kontrahentów.

Nie zapominaj jednak, że Twoja konkurencja będzie mieć ten sam cel. Powinieneś wiec zadbać o to, by wyróżnić się na jej tle. Jak to zrobić? Kluczem do sukcesu jest odpowiednio dobrany catering eventowy.

Postaw na smak i węch, czyli marketing sensoryczny

Mimo iż dla większości z nas dominującym źródłem wiedzy o świecie wydaje się wzrok, w rzeczywistości jest inaczej – ogromny wpływ na nasze decyzje mają również inne zmysły, np. smak oraz węch.

Tego rodzaju bodźce działają niejako podprogowo, wprawiając klientów w dobry nastrój i zwiększając ich chęć do dokonania zakupów. Ty również możesz wykorzystać ten trick – wystarczy, że zamówisz dobry catering eventowy. Dzięki temu odwiedzający targi goście chętnie pojawią się przy Twoim stoisku i zostaną przy nim na dłużej, a Ty zyskasz szansę skutecznego zaprezentowania swojej oferty.


profesjonalny catering warszawa

Przekąski, które przypadną do gustu odwiedzającym

Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej, warto mieć na uwadze główny cel, dla którego zamawia się catering. Pamiętaj, że Twoim zadaniem nie jest nakarmienie odwiedzających targi gości, ale zachęcenie ich do zatrzymania się i zapoznania z ofertą przedsiębiorstwa.

Jak to zrobić? Bardzo prosto – należy jedynie zadbać o to, by przekąski spełniały następujące warunki:

  • różnorodność. Firmy cateringowe stwarzają w tym zakresie ogromne możliwości. Wykorzystaj to: postaw na mieszankę tekstur, smaków i kolorów,
  • świeżość. Dużo większą popularnością cieszy się catering przygotowywany na miejscu niż gotowe zakąski lub słodycze,
  • ekologia. Zadbaj o biodegradowalne opakowania, dzięki którym Twoja firma zostanie zapamiętana jako nowoczesna i dbająca o środowisko.

Wykorzystaj trendy i regionalizm!

Pamiętaj, że zamawiając catering eventowy, powinieneś dobrać go w taki sposób, by jak najlepiej korespondował on z Twoją marką. W ofercie firm cateringowych z Warszawy i okolic możesz znaleźć szeroką ofertę różnorakich przekąsek, dlatego początkowo wybór może wydawać się problematyczny. W rzeczywistości jednak jest on całkiem prosty. Poniżej znajdziesz najważniejsze wytyczne, którymi warto się kierować:

  • wykorzystaj regionalizm – podczas eventu w górach postaw na oscypki, na targach za granicą – polskie akcenty,
  • dopasuj kolorystykę przekąski do Twojej firmy,
  • pokaż, że trzymasz rękę na pulsie – zamiast oklepanych propozycji, wybierz nowoczesne verrines.

Poszukujesz idealnego cateringu na stoisko targowe? Sprawdź ofertę od Melon Catering!

Właściwie dobrany catering eventowy może znacząco zwiększyć szansę na sukces podczas targów, a co za tym idzie – poprawić przychody przedsiębiorstwa. Jeżeli szukasz dobrej firmy cateringowej z Warszawy, sprawdź naszą ofertę. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze odpowiednich przekąsek.

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia