Strona główna / Aktualności/ Eventy/ Jak powinien wyglądać catering wielkanocny dla firmy?

Jak powinien wyglądać catering wielkanocny dla firmy?

Catering wielkanocny dla firmy

Świąteczne spotkania w gronie współpracowników na stałe wpisały się już w kalendarz wielkanocnych zwyczajów w naszym kraju. Podczas takiego eventu, oprócz serdecznej atmosfery i odświętnego wystroju nie powinno zabraknąć tradycyjnych potraw kojarzonych ze świętami Wielkiej Nocy. Zastanawiasz się, jak szybko i sprawnie zorganizować perfekcyjny poczęstunek? Skorzystaj z oferty Melon Catering i zarezerwuj obsługę świątecznego spotkania już teraz!

Wielkanocne imprezy firmowe już dawno przestały przypominać skromne spotkania „przy jajku” organizowane na godzinę przed zakończeniem pracy ostatniego dnia przed świętami. Dziś standardem stały się przygotowywane w najdrobniejszym detalu eventy, często planowane na wiele tygodni przed Wielkanocą. Jednym z punktów, do którego przywiązujemy największą wagę, jest zazwyczaj świąteczne menu. Trudno wyobrazić sobie, by podczas takiego wydarzenia na stole zabrakło tradycyjnego żurku w chlebie, pasztetu czy oczywiście jaj w najróżniejszym wydaniu. Wynajmując dobry catering okolicznościowy, nie musisz obawiać się, że na wielkanocnym stole czegokolwiek zabraknie.

Wielkanocne must have, czyli co musi znaleźć się na świątecznym stole?

W odróżnieniu od menu na wesele, komunię czy dowolne przyjęcie, świąteczne oferty gastronomiczne rządzą się w dużym stopniu swoimi prawami. Catering eventowy na Wielkanoc od lat oparty jest na tych samych filarach – powinno być przede wszystkim tradycyjnie. Nic więc dziwnego, że oprócz wspomnianego żurku czy jajek, wśród potraw serwowanych na świątecznym stole znajdziemy takie propozycje jak m.in.:

  • barszcz biały,
  • schab ze śliwką,
  • mięsny pasztet,
  • sałatka jarzynowa,
  • paszteciki z nadzieniem,
  • kurczak z żurawiną,
  • kotlet de volaille,
  • jajko w szynce.

Uzupełnieniem oferty cateringowej na event firmowy jest również klasyczna paleta ciast i wypieków wielkanocnych, takich jak sernik, mazurek, makowiec czy babka. W odróżnieniu od cateringu wigilijnego, gdzie w znacznej większości menu oparte jest na potrawach bezmięsnych, oferta wielkanocna daje znacznie więcej możliwości zamówienia potraw z wieprzowiny, wołowiny czy drobiu. Wśród typowych przekąsek nie może zabraknąć tradycyjnej szynki, baleronu czy kiełbasek. Tak skomponowana oferta cateringowa z pewnością zaspokoi gusta i upodobania smakowe najbardziej wymagających uczestników firmowego spotkania.

Catering na wielkanocne spotkania biznesowe

Catering wielkanocny – zamów już dziś

Kiedy jest najlepszy moment na to, by zamówić catering na wielkanocne spotkania biznesowe lub świąteczny firmowy event? W zależności od terminu, w jakim przypadają święta, „gorący okres” w branży może zacząć się już na początku lutego. Aby uniknąć stresu, warto złożyć zamówienie już teraz, korzystając z przystępnych cen i bogatej oferty potraw. Interesuje Cię catering biznesowy na wielkanocne spotkanie w Warszawie lub okolicach? Szukasz firmy, która kompleksowo obsłuży taką imprezę? Zgłoś się do nas i skorzystaj z oferty Meloncatering – najlepszej ekipy eventowej w mieście.

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia