Strona główna / Aktualności/ Eventy/ Impreza plenerowa – jak wybrać profesjonalny catering?

Impreza plenerowa – jak wybrać profesjonalny catering?

Catering na imprezę plenerową

W okresie od wiosny do jesieni coraz chętniej organizujemy imprezy na powietrzu. Dotyczy to zarówno wesel, komunii, przyjęć okolicznościowych, jak i spotkań integracyjnych dla pracowników. Jedną z podstaw udanego eventu w plenerze – obok wyboru odpowiedniego miejsca, zapewnienia atrakcji czy niezbędnej infrastruktury, jest bogate menu. Na tego rodzaju imprezę sprawdzi się catering plenerowy. Sprawdź jak wybrać firmę, która obsłuży organizowany przez Ciebie event w sposób kompleksowy i profesjonalny.

Impreza w plenerze – dla kogo?

Brak wolnych lokali w okolicy, chęć stworzenia przyjęcia w niezapominanej scenerii, a może wspólna integracja przy ognisku? Powodów, dla których organizujemy wydarzenia pod gołym niebem, jest naprawdę dużo. Tego rodzaju event ma ogromny potencjał integracyjny – zdają sobie z tego sprawę właściciele firm. Coraz chętniej planują oni plenerowe wypady dla swoich pracowników. Decydując się na konwencję imprezy na otwartej przestrzeni, należy uwzględnić wiele dodatkowych czynników, którymi nie trzeba przejmować się, organizując imprezę w lokalu. Należy zadbać m.in. o miejsca siedzące przy stołach czy namioty lub innych rodzaj zadaszenia na wypadek złej pogody. Kolejnym punktem na liście jest wyżywienie. Jak doskonale wiadomo, warunki do przygotowywania posiłków na zewnątrz zwykle są niezbyt komfortowe. Również z tego względu firma cateringowa sprawdzi się tu najlepiej.

Jaki catering najlepszy na imprezę plenerową?

Istnieje wiele sposobów organizacji strefy konsumpcji podczas imprez plenerowych. Jedną z tych, które sprawdzają się najlepiej, jest szwedzki stół. Tego rodzaju rozwiązanie oferuje większość profesjonalnych firm cateringowych, a sama konwencja idealnie pasuje do wydarzeń pod chmurką. Jednocześnie, taka forma obsługi jest ostatnio bardzo modna i pasuje do każdego eventu. Oczywiście, zawsze można postawić na klasyczną formę obsługi gości przy uprzednio przygotowanym stole, podając porcje jedzenia na talerzach. Tego rodzaju rozwiązanie wymaga jednak sztywnego harmonogramu imprezy, gdyż posiłki dla wszystkich uczestników wydawane są o określonych godzinach. W przypadku imprez dla pracowników nierzadko obfitujących w różnego typu atrakcje, taka konwencja może być niezbyt wygodna.

Imprezy plenerowe – jaka firma cateringowa?

Na warszawskim i ogólnopolskim rynku funkcjonuje wiele podmiotów oferujących katering na eventy pod gołym niebem. Warro wybrać taką, która zapewni kompleksową organizację imprezy, niezależnie od tego, czy w planach mamy spotkanie integracyjne, chrzest, komunię czy wesele. Ze swej strony serdecznie polecamy nasze usługi. Party Serwis – Catering – Melon działa na lokalnym rynku od wielu lat. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wydarzeń plenerowych oraz imprez dla firm. Z przyjemnością zapewnimy profesjonalny katering na organizowane przez Państwa przyjęcie.

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia