Strona główna / Aktualności/ Eventy/ Wigilijny Catering dla firm!

Wigilijny Catering dla firm!

Catering na wigilię dla firm

Firmowa wigilia stanowi stały punkt w kalendarzu wielu przedsiębiorstw. Świąteczne spotkanie to okazja do rozmów w gronie współpracowników niesie ze sobą również liczne walory integracyjne. Z tego powodu, coraz więcej firm organizuje tego rodzaju eventy. Część wybiera eleganckie restauracje, inni decydują się na wigilię w siedzibie firmy, a coraz częściej wydarzenia przenoszą się również do modnych klubów. Niezależnie od lokalizacji imprezy, jej nieodłączną częścią jest wyjątkowa oferta gastronomiczna. Na firmowych wigiliach króluje catering. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy organizacji świątecznego spotkania i jak wybrać najlepszą ofertą kateringową.

Perfekcyjna firmowa wigilia – czego nie może na niej zabraknąć?

Wigilijne spotkanie w gronie współpracowników to okazja, by poprawić relacje w zespole, zażegnać drobne i większe spory i wejść w nowy rok z „czystą kartą”. Aby jednak impreza świąteczna była wspominana przez wiele miesięcy, niezbędna jest dbałość o kilka istotnych elementów. Najważniejsze z nich to m.in.:

  • odpowiednia lokalizacja firmowego eventu,
  • wigilijne menu dopasowane do okazji i preferencji smakowych gości,
  • wystrój lokalu i odpowiednia, świąteczna atmosfera,
  • dodatkowe atrakcje dla uczestników.

Catering okolicznościowy - Wigilia firmowa

Jakie menu na wigilię firmową?

Specjalna wigilijna oferta to standard w przypadku większości firm cateringowych, nie tylko w Warszawie, ale na terenie całego kraju. Popularność tego rodzaju eventów powoduje, że wigilijne menu z roku na rok staje się bardziej rozbudowane. Firmy cateringowe do swojego świątecznego jadłospisu włączają coraz więcej innowacji. Mimo to, największym zainteresowaniem niezmiennie cieszą się tradycyjne, wigilijne potrawy. Na stołach królują barszcz z uszkami, pierogi, groch z kapustą, zupa grzybowa oraz oczywiście karp w różnych postaciach: smażony lub w galarecie.

Jak wybrać wigilijny catering na spotkanie firmowe?

Zamawiając catering na firmową wigilię, należy wziąć pod uwagę nie tylko odpowiednio zróżnicowane menu, ale również doświadczenie i profesjonalizm firmy, obsługującej spotkanie. Ważny jest odpowiedni sposób podania, terminowy dowóz potraw czy zastosowanie wyłącznie świeżych, naturalnych składników. Melon Catering zapewnia kompleksową obsługę firmowych wigilii na terenie Warszawy oraz okolic. Gwarantujemy wyjątkową oprawę wigilijnego spotkania oraz szeroki wybór dostępnych potraw. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno klasyczne, jak i nowoczesne świąteczne menu. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminu!

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia