Strona główna / Aktualności/ Przyjęcia/ Wigilijny catering dla dużej rodziny – ciesz się świętami bez stresu!

Wigilijny catering dla dużej rodziny – ciesz się świętami bez stresu!

 

Kolacja wigilijna w wielu polskich domach stanowi jeden z najważniejszych wspólnych posiłków w ciągu roku. To okazja do spotkania w gronie najbliższych, wielogodzinnych rozmów przy stole, ale także do delektowania się smakiem wyjątkowych, świątecznych potraw. Dla Pani Domu to również duże wyzwanie kulinarne – zwłaszcza gdy spodziewa się ona wielu gości o różnych upodobaniach smakowych. Aby oszczędzić sobie stresu i cieszyć się bożonarodzeniową aurą, wybierz profesjonalny catering wigilijny oferowany przez Melon Catering w Warszawie i okolicach!

Dobry catering na wigilię

 

12 dań na stole – polska Wigilia ma swój niepowtarzalny urok. Niestety, przygotowanie tego święta naznaczone jest staniem w wielogodzinnych kolejkach, spędzaniem całych dni w kuchni oraz dużymi wydatkami. Nic dziwnego, że firmy cateringowe z roku na rok w okresie świątecznym mają coraz więcej pracy. Najważniejsze korzyści, które da Ci zamówienie wigilijnego jedzenia, to m.in.:

  • brak konieczności spędzania wielu godzin na zakupach,
  • oszczędność czasu i pieniędzy,
  • gwarancja punktualnej dostawy pysznych i świeżych dań prosto na stół,
  • perfekcyjny wygląd świątecznych potraw,
  • możliwość skupienia się na innych aspektach organizacji świąt (wybór prezentów!),
  • brak stresu i obaw, że coś nie będzie smakowało Twoim gościom.

 

Komfort, jaki daje zamówienie usługi cateringowej w Wigilię (zwłaszcza dla licznej rodziny), jest bezcenny. Catering zwalnia z wielu tygodni planowania i przygotowywania odświętnego menu. Zamiast biegać między kuchnią a salonem, możesz – tak jak reszta gości – zasiąść przy stole i delektować się czasem spędzanym w gronie najbliższych. Jednocześnie, wiele firm eventowych oferuje szeroki wybór wigilijnych dań. Barszcz z uszkami, karp pod wieloma postaciami czy pierogi to oczywiście klasyka, dostępna u wszystkich dostawców. Jednak część przedsiębiorstw wychodzi nieco dalej, wprowadzając do swoich ofert świąteczne dania z różnych zakątków świata, np. łososia, sandacza czy pieczoną gęś.

Catering okolicznościowy – Warszawa

Święta w gronie najbliższych to czas radości, zabawy i przede wszystkim odpoczynku. Ten ostatni zapewni Ci skorzystanie z oferty Melon Catering – profesjonalnej firmy obsługującej wigilie dla firm i klientów indywidualnych, urodziny, komunie, wesela i inne eventy w Warszawie i okolicach. Sprawdź nasze wigilijne menu i zamów profesjonalny catering już teraz, oszczędzając sobie stresu i pracy w trakcie świąt.

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia