Strona główna / Aktualności/ Lunch/ Przerwa kawowa podczas szkolenia w biurze – poznaj zalety tego rozwiązania

Przerwa kawowa podczas szkolenia w biurze – poznaj zalety tego rozwiązania

przerwa-kawowa-podczas-szkolenia

Zorganizowanie szkolenia w biurze posiada wiele zalet, jak choćby brak konieczności dojazdu do odległego miejsca oraz oszczędność czasu i kosztów. Możesz dzięki temu skupić się na innych, istotnych kwestiach, planując m.in. program szkolenia i przerwy kawowe. A jeśli tak, to niezbędny będzie catering firmowy Warszawie. Co jeszcze musisz wiedzieć na ten temat? Sprawdź nasze pomysły!

 

Jak rozplanować przerwy w czasie firmowego szkolenia

Ilość przerw w trakcie szkolenia powinna zależeć od jego harmonogramu oraz czasu trwania. Im dłuższe szkolenie, tym więcej przerw należy zaplanować. Wiąże się to zaś z koniecznością zapewnienia odpowiednich posiłków uczestnikom. Dobry catering dla firm w Warszawie zajmie się tym kompleksowo, dostarczając nie tylko przekąski, ale też napoje oraz naczynia.

Jakie są najważniejsze zasady planowania przerw na kawę?

  • w przypadku szkoleń trwających 8h niezbędne są co najmniej dwie przerwy kawowe,
  • szkolenia całodniowe muszą uwzględniać też przerwę lunchową,
  • w sali szkoleniowej powinien znajdować się stały dostęp do zimnych napoi i przekąsek (np. ciastek czy owoców).

Napoje i przekąski: na co warto postawić?

Podczas przerwy kawowej uczestnicy szkolenia komentują swoje wrażenia oraz regenerują siły. Pomocne będą w tym ciepłe i zimne napoje, takie jak kawa, herbata, woda i soki. W przypadku przekąsek najlepiej sprawdzają się różnego rodzaju słodkości, takie jak:

  • ciasta i ciasteczka,
  • tartaletki i babeczki,
  • świeże owoce.

Jeśli zdecydujesz się na profesjonalny catering firmowy w Warszawie, dobrym rozwiązanie będzie podanie wytrawnego poczęstunku w postaci finger foodów, np. koreczków lub mini kanapek.

Czy przerwa kawowa może być plastic free?

Ekologiczny styl życia stał się w dzisiejszych czasach koniecznością. Warto o tym pomyśleć także planując przerwę kawową podczas szkolenia. Jak to zrobić? Wystarczy zrezygnować z jednorazowych naczyń i postawić na filiżanki, szklanki, talerzyki oraz sztućce plastic free.

Wybierając catering biznesowy, zwróć też uwagę czy korzysta on z rozwiązań eco friendly podczas przygotowywania, transportu i podawania dań. Dzięki temu nie tylko zadbasz o komfort uczestników szkolenia, ale też zminimalizujesz ilość produkowanych odpadów. A jest to ważne dla przyszłości całej ludzkości.

catering-dla-pracownikow

Zadbaj o spójny i pozytywny wizerunek firmy

Szkolenia są nieodłącznym elementem funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, bezpośrednio wpływając na osiągane przez nie wyniki. Takie wydarzenia mają też znaczenie dla ogólnego postrzegania firmy wewnątrz i na zewnątrz. Lepiej więc zwrócić uwagę na to, aby wykreowany wizerunek był spójny. Co ciekawe, może to ułatwić catering zaserwowany podczas szkolenia. Dobrze przygotowany catering świadczy bowiem o szacunku do pracowników. Podanie dań zgodnie z zasadami zero waste pokazuje z kolei troskę o środowisko naturalne. To z pozoru drobne sprawy, o których zawsze warto pamiętać.

Poznaj znak jakości Melon Catering

Jak zorganizować szkolenie, które spotka się z prawdziwym uznaniem pracowników? Postaw nie tylko na warstwę merytoryczną, ale podejdź do zadania kompleksowo. Zdecyduj się na catering firmowy od Melon Catering – przygotowany przez ludzi z pasją, którzy dbają o przyszłość naszej planety. Poznaj nasz znak jakości eco friendly i zaufaj profesjonalistom!

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia