Strona główna / Aktualności/ Przyjęcia/ Przepis na osiemnastkę w domu! Poznaj porady na udaną imprezę

Przepis na osiemnastkę w domu! Poznaj porady na udaną imprezę

imprezy-okolicznosciowe-warszawa Osiemnastka to chyba najważniejsze urodziny w życiu każdego nastolatka. Też z niecierpliwością czekasz na dzień, w którym przekroczysz niewidzialną granicę między beztroską dzieciństwa a bardziej samodzielnym światem dorosłych? Dowiedz się, jak sprawić, by był to niezapomniany czas nie tylko dla Ciebie, ale i Twoich gości. Przeczytaj, dlaczego catering okolicznościowy na takie przyjęcie to świetna propozycja.

 

Osiemnastka w domu – dlaczego warto?

Organizowanie osiemnastych urodzin w domu to wbrew pozorom równie popularne rozwiązanie, co urządzenie ich w lokalu. Wynika to z szeregu korzyści wypływających z imprezy w domowym zaciszu:

  • braku kosztów związanych z wynajęciem sali,
  • całkowitej dowolności w dekoracji przestrzeni,
  • większego poczucia komfortu,
  • nieograniczonego czasu zabawy,
  • możliwości zmiany klimatu przyjęcia, np. z eleganckiej kolacji na przyjacielską grę w Jengę.

Domowa osiemnastka będzie niezapomnianą imprezą, pod warunkiem, że zatroszczysz się o gości. Będzie to łatwiejsze, gdy zamówisz catering na urodziny w Warszawie lub okolicach. Profesjonalna obsługa zapewni Ci nie tylko pyszne jedzenie, ale i odciąży w obowiązkach. Całkowicie skupisz się więc na dobrej zabawie!

Określ motyw przewodni

Oryginalną formą planowania osiemnastych urodzin jest wybór ich motywu przewodniego. Może być on związany między innymi z Twoimi zainteresowaniami, czy ulubionym filmem lub serialem. Wtedy możesz poprosić gości o wcielenie się w konkretne postaci, co ożywi zabawę. Imprezę możesz urządzić również w duchu lat 80. lub odtworzyć klimat roku, w którym się urodziłeś.

Zaplanuj atrakcje dla gości

Osiemnastka to okazja do stworzenia nowych wspomnień oraz świetnej zabawy. Obowiązkowym punktem każdej urodzinowej imprezy jest rozrywka, która rozrusza i rozbawi gości. Pamiętaj, by były to osoby, które lubisz – w dobrze dobranej ekipie unikniecie nudy. Mamy jednak dla Ciebie kilka propozycji atrakcji, które uświetnią Wasz wspólny czas:

  • związane z motywem przewodnim zabawy, takie jak tematyczny quiz,
  • karaoke – skup się na muzyce powiązanej z motywem przewodnim,
  • gry planszowe i towarzyskie – postaw na te typowo imprezowe.

Dodatkowo możesz dać gościom do dyspozycji analogowy aparat fotograficzny. Wyjątkowe chwile uwiecznione z perspektywy wielu osób mogą stanowić zabawną pamiątkę na długie lata.

slodki-stol-meloncatering

Zadbaj o profesjonalny catering

Osiemnastka to jeden z kluczowych momentów w życiu, dlatego jej organizację warto powierzyć profesjonalistom. Jako firma z doświadczeniem oferujemy catering okolicznościowy na imprezę w Warszawie oraz obsługę na najwyższym poziomie. Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjne menu, które przypadnie do gustu wszystkim gościom. Na takich przyjęciach dobrze sprawdzają się finger food, czyli szybkie przekąski. Zaliczamy do nich m.in. desery w kubeczkach, minikanapki, chipsy i krakersy z sosami, a nawet sushi czy wrapy. Wśród Twoich gości znajdują się wegetarianie czy alergicy? Bez problemu dostosujemy menu do preferencji żywieniowych i alergii pokarmowych. Zajmiemy się również przygotowaniem pięknego i pysznego tortu, którego nie może zabraknąć na żadnych urodzinach!

Już wiesz, jak zorganizować wymarzoną imprezę!

Urządzenie osiemnastki w domu z pomocą tak doświadczonej firmy, jak Melon Catering z pewnością zakończy się sukcesem. Jeśli organizujesz imprezę na terenie Warszawy, zapraszamy do kontaktu! Wypełnij formularz i otrzymaj darmową wycenę wraz ze szczegółami oferty. Serdecznie zapraszamy!

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia