Strona główna / Aktualności/ Przyjęcia/ Planujesz wigilię z przyjaciółmi? Wybierz catering!

Planujesz wigilię z przyjaciółmi? Wybierz catering!

wigilia-ze-znajomymi

Czas wigilijnych spotkań jest bardzo intensywny. Tym bardziej, że coraz częściej organizuje się Wigilię nie tylko w gronie rodzinnym, ale też z przyjaciółmi. Jeśli planujesz takie rozwiązanie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – wcale nie przybędzie Ci od tego obowiązków. Gotowaniem może się zająć firma cateringowa z Warszawy.

 

Nie masz czasu na gotowanie? Catering jest właśnie dla Ciebie!

Świąteczne przygotowania potrafią nieźle dać w kość. Ograniczona ilość czasu i nieproporcjonalnie duża liczba obowiązków mogą zaś całkowicie zepsuć magię świąt. Jak temu zapobiec? Rozwiązanie jest stosunkowo proste – catering na Wigilię.

Decydując się na takie rozwiązanie, możesz poświęcić się o wiele przyjemniejszym sprawom, takim jak choćby kupno świątecznych upominków. To doskonały wybór zarówno w przypadku dużych przyjęć, jak i wigilii w kameralnym gronie. Co ważne, z cateringu korzysta coraz więcej osób, szczególnie mieszkańców dużych miast, takich jak Warszawa.

Zamów dania mięsne

Zastanawiając się nad świątecznym cateringiem, warto pomyśleć o rodzaju potraw, jakie mają wylądować na stole. Na pewno nie powinno na nim zabraknąć potraw mięsnych. Jak to? Oczywiście, dawniej, zgodnie z tradycją, Wigilią nie spożywało się mięsa. Ten zwyczaj już dawno został zmieniony, a mięso zaczęło powszechnie gościć na wigilijnych stołach w całej Polsce.

Dlaczego dania mięsne na Wigilię to dobry pomysł? Warto pamiętać, że kolacja wigilijna najczęściej pełni jednocześnie funkcję obiadu i kolacji. Powinna być zatem dość syta. Osoby, które jadają mięso na pewno, będą zatem oczekiwać efektownych i solidnych potraw. Dobrym pomysłem będzie też zadbanie o ekologię, decydując się na opakowania plastic free.

Postaw na wegetariańskie przystawki

Układając menu, nie można oczywiście zapomnieć o przystawkach. I tutaj znakomicie sprawdzą się wegetariańskie przysmaki. Mogą to być choćby różnorodne dania z ryb, które tradycyjnie lądują na polskich, świątecznych stołach. W przypadku cateringu, to Ty decydujesz czy chcesz postawić na klasyki (jak np. karp w galarecie i barszcz z uszkami) czy na nowoczesne, oryginalne kompozycje.

Wybierając już wcześniej przygotowane dania przez profesjonalnych kucharzy, będziesz mieć jednocześnie pewność, że potrawy będą zachwycać także pięknym wyglądem. I tutaj również możesz wykonać ukłon w stronę ekologii, wybierając firmę, cechującą się produkcją zero waste.

melon-catering

Jesteś weganinem? Żaden problem!

Catering na Wigilię powinien być dopasowany także do Twoich osobistych upodobań. Nie spożywasz potraw pochodzenia zwierzęcego? Wybierz w takim razie wegańskie przystawki, dania główne i desery.

Wegańskie potrawy wigilijne mogą przypominać dania tradycyjne oraz być bardzo nowoczesne. Na pewno przypadną do gustu nie tylko weganom, ale też osobom jadającym mięso. Przygotowanie takich dań w zaciszu domu bywa trudne – w końcu musisz zadbać o to, żeby wszystkie składniki były wegańskie. Profesjonalny catering będzie więc ogromnym udogodnieniem.

Wybierz Melon Catering i ciesz się z pysznych potraw wigilijnych

Chcesz, żeby jedzenie było efektowne, pyszne i zgodne z Twoimi oczekiwaniami? W takim razie postaw na Melon Catering, czyli firmę z Warszawy, która dzięki wieloletniej działalności zdobyła serca wielu klientów. Nasze potrawy będą prawdziwą rozkoszą dla podniebienia!

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia