Strona główna / Aktualności/ Eventy/ Na jakie uroczystości rodzinne zamówisz catering? Podpowiadamy!

Na jakie uroczystości rodzinne zamówisz catering? Podpowiadamy!

Catering na rodzinne imprezy

W trosce o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich coraz częściej decydujemy się na organizację rodzinnych imprez w domach. Na każde przyjęcie potrzebne jest wartościowe, smaczne i dopasowane do okazji menu. Jeśli nie chcesz zaprzątać sobie głowy zakupami i gotowaniem lub po prostu wolisz zaufać ekspertom, odpowiedzią na Twoje potrzeby będzie profesjonalna firma cateringowa z Warszawy. Sprawdź, na jakie okazje warto wynająć catering okolicznościowy!

W domu, ale z profesjonalnym wsparciem

Korzystanie z usług firm cateringowych to nie tylko gwarancja pysznych, świeżych i atrakcyjnie wyglądających potraw. Decydując się na współpracę, otrzymujesz znacznie więcej, m.in.:

  • pomoc w wyborze menu dopasowanego do okazji,
  • gwarancję dopasowania dań do preferencji i potrzeb żywieniowych gości,
  • kompleksową obsługę: naczynia, kelnerów, potrzebny sprzęt,
  • pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Przyjęcia urodzinowe pełne smaku

Jedną z okazji, które najczęściej świętujemy w gronie najbliższych, jest rocznica urodzin. Niezależnie od wieku, tego rodzaju przyjęcia wymagają uroczystej oprawy. Catering na urodziny powinien być dostosowany do charakteru imprezy. Tort to nie wszystko – jeśli scenariusz przewiduje tańce i zabawy dla gości, warto zadbać o pożywne menu i większą liczbę dań na ciepło oraz przekąsek. Dopełnieniem jadłospisu powinien być sycący i jednocześnie lekki deser. Serwowanie alkoholi to kwestia, którą warto omówić z firmą cateringową podczas ustalania menu.

Catering okolicznościowy

Catering na komunię. Świętuj, zamiast stać przy kuchni!

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się zamawianie profesjonalnie przygotowanych dań na przyjęcia z okazji pierwszej komunii organizowane w domach lub wynajętych salach. Catering na komunię powinien podkreślać wyjątkowość tej uroczystości, dlatego dwudaniowy obiad składający się z rosołu oraz sycącego drugiego dania to podstawa. Warto postawić na tradycyjne potrawy kuchni polskiej. W tym szczególnym dniu nie można zapominać również o najmłodszych gościach, dla których dobra firma cateringowa przygotuje ulubione dziecięce przysmaki, jak frytki, nuggetsy oraz słodkie łakocie. Większość serwisów dostarczy również dekoracyjny komunijny tort.

Wyjątkowe rocznice i jubileusze

Wybór cateringu na przyjęcia rocznicowe, jubileusze małżeństwa czy pracy zawodowej, to również doskonały pomysł, który odciąży panią domu i jej najbliższych. Karta dań powinna być dopasowana nie tylko do rodzaju imprezy, ale także wieku jej uczestników, indywidualnych potrzeb żywieniowych oraz lokalizacji. Jeśli planujesz przyjęcie w plenerze, doskonałym pomysłem na catering będą potrawy z grilla. W lokalu lub w domu zawsze sprawdzą się wykwintne dania obiadowe i małe przekąski.

Firma cateringowa z kompleksową ofertą? Wybierz Melon Catering z Warszawy!

Okolicznościowe imprezy w rodzinnym gronie to czas, który każdy z nas chce spędzić z bliskimi. Po co tracić cenne godziny na przygotowywaniu potraw, skoro o wszystko może zatroszczyć się profesjonalna firma cateringowa? Melon Catering z Warszawy oferuje kompleksową obsługę gastronomiczną takich uroczystości jak urodziny, pierwsza komunia, jubileusze oraz wielu innych przyjęć. Zapewniamy menu idealnie dostosowane do okazji oraz potrzeb Twoich gości. Już teraz skontaktuj się z naszym biurem, zarezerwuj termin i zamów wycenę usługi. Oszczędź sobie wysiłku i ciesz się czasem spędzonym z bliskimi.

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia