Strona główna / Aktualności/ Lunch/ Lunch box i catering obiadowy z dostawą do domu. Zobacz, dlaczego warto korzystać z tych rozwiązań!

Lunch box i catering obiadowy z dostawą do domu. Zobacz, dlaczego warto korzystać z tych rozwiązań!

Catering z dostawą

Nie przepadasz za gotowaniem? A może szukasz korzystnego cenowo sposobu na docenienie swoich pracowników? Catering dla firm i osób prywatnych to niezwykle modna i praktyczna opcja. Wiąże się z wieloma korzyściami, wśród których są np. oszczędność czasu i gwarancja zbilansowanej diety. Jakie jeszcze są zalety korzystania z usług firmy cateringowej? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule – sprawdź!

Jak firmy cateringowe poszerzają ofertę

Możliwość zamówienia posiłków na cały dzień nie jest niczym nowym. Jednak wraz z początkiem pandemii firmy cateringowe zyskały szerokie pole do popisu w kwestii ulepszenia tych usług. Pracownicy, pozbawieni przyjemności codziennego wyjścia na lunch, zaczęli szukać nowych rozwiązań, by uniknąć samodzielnego przygotowywania sobie posiłków. Dlatego pojawiły się lunch boxy. To alternatywa dla wyjścia do restauracji i rozwiązanie pośrednie między gotowaniem a cateringiem na cały dzień.

W ciągu ostatnich lat wzrosło zainteresowanie dietami wegetariańskimi i wegańskimi. Dlatego każda firma cateringowa z Warszawy oraz innych polskich miast wprowadza takie opcje do swojego menu. Szczególnie w dobie pandemii, gdy klienci szukają jak najzdrowszych rozwiązań. Warto zwrócić także uwagę na firmy oferujące dowóz świeżych warzyw i owoców do domu. To dobry pomysł dla każdego, kto zdrowo się odżywia. Co ważne, dzięki dostawie unikasz częstych wizyt w sklepie.

LunchBox - catering - dostawa

Catering dla firm i osób prywatnych

W ofercie firmy Melon Catering znajdują się usługi skierowane zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Z naszą pomocą zorganizujesz dowolny event biznesowy lub okolicznościowy. Podczas pandemii wspieramy organizatorów wydarzeń realizowanych online. Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży i otwarciem na potrzeby klienta. Catering dla firm to przygotowanie smacznego poczęstunku m.in. na przyjęcia biznesowe, szkolenia i imprezy świąteczne online.

Na co zwracają uwagę konsumenci?

Nie da się ukryć, że na rynku działa wiele firm cateringowych. Dla potencjalnych klientów liczą się:

  • różnorodność menu,
  • możliwość ustalenia konkretnej godziny dostawy,
  • wysoka jakość wykorzystywanych produktów,
  • dostępność opcji dostawy bezkontaktowej,
  • i oczywiście cena.

W dobie pandemii niezwykle ważne jest bezpieczeństwo. Klienci chcą mieć pewność, że podczas produkcji posiłków zachowane są wszelkie standardy, takie jak noszenie maseczek i rękawiczek przez pracowników. W Melon Catering gwarantujemy, że działamy zgodnie z tymi normami.

Zalety cateringu z dowozem

Niewątpliwie możliwość jedzenia jak w restauracji bez konieczności gotowania to kusząca wizja. Najważniejsze zalety tego rozwiązania to:

  • oszczędność czasu,
  • regularność w spożywaniu posiłków,
  • kontrola nad kaloriami,
  • poznawanie nowych potraw.

Korzystanie z cateringu może też zwiększyć Twoją szansę na powodzenie w odchudzaniu. Dzięki spożywaniu posiłków o odpowiednio dobranej kaloryczności zmniejsza się ochota na podjadanie, więc łatwiej zadbać o sylwetkę.

Wybierz Melon Catering – firmę cateringową z doświadczeniem!

Zamówienie pysznych posiłków to wiele korzyści zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Dobra i profesjonalna firma cateringowa, jak Melon Catering z Warszawy, dba nie tylko o kubki smakowe klientów, ale również wartość odżywczą potraw. Jeśli nasza oferta wydała Ci się interesująca, wypełnij formularz z prośbą o bezpłatną wycenę już dziś!

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia