Strona główna / Aktualności/ Przyjęcia/ Jakie dania sprawdzą się na imprezie karnawałowej w rodzinnym gronie? Podpowiadamy! 

Jakie dania sprawdzą się na imprezie karnawałowej w rodzinnym gronie? Podpowiadamy! 

catering-karnawalowy

 

Karnawał to czas zabawy i organizacji imprez w gronie rodziny lub przyjaciół. Nawet jeżeli planujesz przyjęcie w swoim domu czy mieszkaniu — catering okolicznościowy może okazać się dużym ułatwieniem. Wiele osób traktuje czas karnawału, jako idealny pretekst do spotkania w gronie najbliższych osób. Jednak organizacja takiego przyjęcia wiąże się z wielkimi przygotowaniami. Jeśli szukasz inspiracji oraz idealnej oferty na miarę swoich potrzeb — sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę.

 

Spędź karnawał w gronie najbliższych

Oprócz dobrej muzyki, atmosfery i dekoracji nie możesz zapomnieć o jedzeniu! Najlepszym sposobem jest skorzystanie z firmy cateringowej, która dysponuje ciekawym i pysznym menu. Jeśli impreza, jaką planujesz, przewidziana jest na kilkanaście osób — catering pozwoli na dodatkowe zaoszczędzenie czasu i możliwość skupienia się na innych kwestiach organizacyjnych. Dzięki tak dużemu ułatwieniu możesz zadbać o dobrą zabawę, nie martwiąc się zakupami, znalezieniem przepisów oraz spędzeniem w kuchni całego dnia, aby przygotować odpowiednią ilość dań dla swoich najbliższych.

Jakie przekąski sprawdzą się podczas karnawału?

Nie masz pomysłu na karnawałowe przekąski? Z przyjemnością dostarczymy gotowe pomysły i rozwiązania prosto na Twój stół. Za inspiracje do wyboru przekąsek mogą posłużyć finger foods, deski mięs i serów, koktajlowe kanapeczki przygotowane na kilka sposobów, sałatki, przekąski z ciasta francuskiego, pieczone nadziewane warzywa, czy tarty. Decydując się na profesjonalny catering, masz dostęp do szerokiego wyboru menu.

Postaw na wysokiej jakości dania główne

Nie zapomnij także o wyborze dań podawanych na ciepło. To bardzo ważna kwestia dla komfortu gości. Na początku przyjęcia warto zadbać o zaserwowanie obiadu z dwóch dań. Ciepłe zupy to niezbędna kwestia, która sprawi, że Twoja impreza rozkręci się od samego początku! Catering pozwala na wybór zarówno jednego dania głównego, jak i podawanych w późniejszych godzinach dodatkowych potraw na ciepło.

Dostosujemy catering do twoich wymagań. Twoi najbliżsi cierpią na nietolerancje pokarmowe? Potrzebujesz dań zarówno w wersji wegetariańskiej, jak i mięsnej? Bezproblemowo dostarczymy odpowiednie menu, abyś mógł zająć się przyjemniejszymi aspektami organizacji przyjęcia karnawałowego dla najbliższej rodziny.

catering-okolicznosciowy-warszawa

Nie zapomnij o słodyczach i deserze

Niezbędnym elementem każdego menu są również słodkie przekąski. Jednym z rozwiązań jest możliwość przygotowania stołu z babeczkami, ciastami czy innymi słodyczami, dostępnego dla gości podczas trwania imprezy. Na specjalne zamówienie możemy przygotować również słodkości dla najmłodszych uczestników imprezy. Dla efektywnego podkreślenia charakteru przyjęcia możesz zamówić również specjalny karnawałowy tort!

Sprawdź ofertę na catering okolicznościowy od Melon Catering!

Jako doświadczona firma cateringowa pomożemy Ci zorganizować najlepsze rodzinne przyjęcie! Zadbamy o terminową dostawę, a także atrakcyjne i pyszne dania i przystawki. Jeśli organizujesz swoją imprezę na terenie Warszawy — skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły zamówienia i wybrać idealnie dopasowane do Twoich wymagań menu. Catering okolicznościowy to nasza specjalność!

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia