Strona główna / Aktualności/ Eventy/ Jaki catering na eventy wybierać?

Jaki catering na eventy wybierać?

 

Nie ma znaczenia, czy Twoja firma organizuje imprezę integracyjną, szkolenie, konferencję czy dowolny event biznesowy. Bardzo prawdopodobne, że na stołach pojawi się skromny lub nieco bardziej obfity poczęstunek. Jeśli planujesz zamówić catering, sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę. Zobacz, która firma cateringowa zapewni Ci profesjonalny serwis na terenie Warszawy oraz okolic.

Na co zwracać uwagę wybierając dobry catering dla firm?

Szeroki wybór firm cateringowych sprawia, że znalezienie przedsiębiorstwa, które kompleksowo obsłuży event, nie jest problemem. Czy jednak, wybierając najlepszy catering biznesowy, należy kierować się tymi samymi kryteriami, co przy wyborze firmy na urodziny czy przyjęcie? Nie do końca – kluczowe może bowiem okazać się odpowiednie doświadczenie w organizacji eventów dla firm. Tym mogą poszczycić się jedynie niektóre przedsiębiorstwa.

Catering na konferencje i szkolenia, a lokalizacja spotkania

 

Decydując się na wybór firmy cateringowej na organizowane przez siebie szkolenie lub imprezę, uwzględnij lokalizację eventu. Zupełnie inaczej organizuje się poczęstunek w klubie w trakcie wypadu o nieformalnym charakterze, a inaczej konferencje czy narady. Z kolei gala lub bankiet w eleganckim lokalu to już zupełnie inny rodzaj przedsięwzięcia. Kolejnym, bardzo ważnym czynnikiem, który należy uwzględnić przy wyborze obsługi cateringowej, jest liczba uczestników danego eventu. Od tego, czy dana firma powiada odpowiednie moce przerobowe, będzie zależało to, czy poradzi sobie z obsługą imprezy na kilkaset osób. Liczny i zgrany zespół to gwarancja sprawnego serwisu, który w żaden sposób nie zakłóci przebiegu organizowanej imprezy.

Ile powinien kosztować profesjonalny catering na event biznesowy?

Dla wielu organizatorów biznesowych eventów jednym z najważniejszych kryteriów, warunkujących wybór firmy cateringowej jest cena. Nie warto jednak sugerować się wyłącznie najniższym kosztem usługi. Często w parze z najtańszymi ofertami podąża również niska jakość. Potrawy przyrządzane z gotowych półproduktów, odmrażane przekąski – to tylko niektóre powody, dla których nie należy kierować się wyłącznie budżetem. Znacznie lepiej będzie znaleźć dostawcę cateringu dla firmy w oparciu o analizę opinii klientów, menu czy portfolio dotychczasowych realizacji. Im więcej eventów, konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych obsłużyła dana firma, tym większe szanse, że sprawdzi się także u nas.

Prowadzisz firmę w Warszawie lub okolicach? Interesuje Cię catering eventowy lub okolicznościowy dla biznesu? Party Serwis – Catering – Melon Spółka Jawna oferuje kompleksową obsługę spotkań firmowych oraz catering okolicznościowy, weselny, na komunię, przyjęcie i na urodziny. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami już dziś!

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia