Strona główna / Aktualności/ Przyjęcia/ Jak wybrać catering na sylwestra – dlaczego warto?

Jak wybrać catering na sylwestra – dlaczego warto?

Jaki catering na sylwestra

Organizacja zarówno dużego balu sylwestrowego, jak i kameralnego spotkania w gronie przyjaciół, oznacza zazwyczaj długą listę obowiązków. Jednym z najważniejszych jest zapewnienie swoim gościom odpowiedniego poczęstunku. Możesz samemu spędzić kilka godzin w kuchni lub zdecydować się na zatrudnienie profesjonalnego kucharza. Możesz też zamówić catering eventowy i zaoszczędzić sobie stresu związanego z przygotowywaniem sylwestrowego menu. Podpowiadamy, dlaczego warto skorzystać z tej drugiej opcji i jak wybrać potrawy na sylwestrową zabawę!

Catering na imprezę sylwestrową – dlaczego warto?

Sylwester coraz bliżej, a Ty nie masz czasu na siedzenie w kuchni? A może zwyczajnie nie lubisz gotować, ale nie chcesz przepłacać za usługi kucharki? Najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie skorzystanie z usług firmy eventowej. Dzięki niej całkowicie przestaniesz martwić się o to, co podać swoim gościom na imprezowy stół. Najważniejsze zalety cateringu na balu lub spotkaniu sylwestrowym to m.in.:

  • oszczędność czasu i kosztów,
  • pyszne jedzenie podane na czas i w atrakcyjnej formie,
  • profesjonalna obsługa kelnerska w cenie,
  • możliwość wyboru z szerokiej oferty dań i przekąsek,
  • szybka i sprawna organizacja imprezy dla kilku, kilkudziesięciu, a nawet kilkuset osób,
  • możliwość zajęcia się pozostałymi aspektami organizacji sylwestra, bez konieczności zaglądania do kuchni,
  • brak konieczności przygotowywania i zmywania naczyń oraz sztućców.

Catering okolicznościowy

Jak wybrać menu na imprezę sylwestrową?

Szeroka gama dań oferowanych przez firmy cateringowe pozwala wybrać menu idealnie dopasowane do charakteru imprezy, miejsca organizacji, liczby gości i ich upodobań. Najbardziej wykwintne potrawy oraz wyszukane przekąski doskonale sprawdzą się na balu organizowanym w ekskluzywnym hotelu, z kolei na „domówce” w gronie przyjaciół najlepiej podawać domowe jedzenie oraz tradycyjne szybkie przysmaki. Większość firm oferujących catering zapewni również specjalną kartę dań dla coraz popularniejszych imprez organizowanych „pod chmurką”. Pieczone kiełbaski, gorący żurek lub tradycyjny barszcz z pewnością doskonale sprawdzą się podczas plenerowego wydarzenia organizowanego na zaśnieżonym górskim stoku.

Profesjonalny catering eventowy – Warszawa

Szukasz dobrej firmy cateringowej, obełgującej imprezy sylwestrowe na terenie Warszawy i okolic? To ostatni moment, by skorzystać z naszej oferty! Melon Catering to wiele lat doświadczenia w organizacji przyjęć biznesowych, urodzin, komunii, wesel oraz wielu innych eventów. Zamów wycenę sylwestrowego menu i ciesz się niezapomnianą atmosferą tej wyjątkowej nocy bez zaglądania do kuchni!

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia