Strona główna / Aktualności/ Przyjęcia/ Gdzie organizować uroczystości rodzinne? Poznaj nasze propozycje!

Gdzie organizować uroczystości rodzinne? Poznaj nasze propozycje!

uroczystosc-rodzinna

 

Ważne, rodzinne wydarzenia to doskonała okazja do spotkań z bliskimi osobami. Wspólne celebrowanie pozwala zacieśnić więzi oraz daje wytchnienie od codziennych obowiązków i stresów. Masz zamiar zorganizować taką uroczystość? W takim razie pora zastanowić się nad tym, gdzie zaprosisz swoich gości. Dowiedz się, jakie zalety posiadają najpopularniejsze lokalizacje oraz kiedy warto zdecydować się na catering okolicznościowy w Warszawie.

 

Co musisz wziąć pod uwagę, organizując uroczystość rodzinną?

W kalendarzu nie brakuje okazji do świętowania. Jubileusze urodzin, rocznice ślubu, chrzciny, komunie i wesela to tylko kilka przykładów wydarzeń, które wiążą się z koniecznością przygotowania rodzinnej imprezy. Wiążę się to z wieloma obowiązkami. Od tego, gdzie zorganizujesz imprezę, zależy zaś ich zakres. Nad czym należy się zastanowić, zanim podejmiesz decyzję? Weź pod uwagę przede wszystkim:

  • charakter wydarzenia (formalny jak np. wesele czy swobodny jak np. ukończenie szkoły),
  • ilość zaproszonych osób,
  • styl imprezy i menu (biesiadny, nowoczesny czy elegancki).

Odpowiadając na te pytania, łatwiej będzie przeanalizować, jakie miejsce w danym przypadku sprawdzi się najlepiej, a także czy catering na przyjęcie to dobry pomysł.

Uroczystość rodzinna w domu

Domowe przyjęcia posiadają wiele zalet. Przede wszystkim czujesz się swobodnie i masz łatwy dostęp do zaplecza kuchennego. Takie rozwiązanie jest jednak wybierane coraz rzadziej. Dlaczego? Wymaga znacznie większego nakładu pracy, m.in. dostosowania pomieszczeń do potrzeb imprezy oraz przygotowania dekoracji.

Urządzenie przyjęcia w domu sprawdzi się w przypadku kameralnych wydarzeń z niewielką ilością gości. Aby zdjąć z siebie nieco obowiązków, warto też rozważyć catering na imprezy. Pyszne dania będą efektowne, a Ty zaoszczędzisz czas i siły.

Uroczystość rodzinna w restauracji

Kolejną, często wykorzystywaną lokalizacją są restauracje. Zalety? Nie musisz martwić się o wysprzątanie lokalu, obsługę, dekoracje ani menu. W restauracji możesz wyprawić zarówno huczną, jak i skromną imprezę.

Szukasz uroczego miejsca na przyjęcie? Mineralna 20 Przestrzeń Kreatywna dysponuje dwoma piętrami, w których zorganizujesz imprezę na 40, 60 lub nawet 100 osób. Dogodna lokalizacja w Warszawie, możliwość dostosowania aranżacji oraz pyszny catering na przyjęcie umożliwią świętowanie w radosnej, rodzinnej atmosferze.

catering-na-imprezie

Uroczystość rodzinna w plenerze

Ogród lub inna zielona przestrzeń stanowią doskonałe tło dla wszelkich uroczystości. Takie rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością szczególnie wiosną i latem, kiedy pogoda sprzyja spędzaniu czasu na zewnątrz.

Decydując się na imprezę plenerową, pamiętaj o zabezpieczeniu miejsca na wypadek deszczu. Możesz wykorzystać do tego namiot, w którym ustawisz też poczęstunek. Niezbędny będzie także catering okolicznościowy z Warszawy, który musi być dopasowany do charakteru wydarzenia.

Wybierz Melon Catering i uświetnij swoją uroczystość!

Organizacja rodzinnego przyjęcia może być prawdziwą przyjemnością. Wystarczy, że zadbasz o to, żeby miejsce było atrakcyjne i komfortowe, a jedzenie pyszne oraz efektowne. Możemy Ci w tym pomóc. Zdecyduj się na Melon Catering – firmę z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, która sprawi, że każda impreza będzie wyjątkowa.

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia