Strona główna / Aktualności/ Eventy/ Catering z wyborem menu czy bez? Który wybrać?

Catering z wyborem menu czy bez? Który wybrać?

Catering z wyborem menu

Coraz więcej firm cateringowych oferuje swoim klientom możliwość samodzielnego komponowania jadłospisu. Dzięki takiej usłudze możemy wybrać te dania, które najbardziej odpowiadają naszym preferencjom. Nic więc dziwnego, że catering z wyborem menu od kilku lat zyskuje na popularności. Poznaj wszystkie zalety i dowiedz się, dla kogo swoboda w komponowaniu codziennych posiłków będzie najwygodniejszym wyborem.

Jak wygląda dieta z wyborem jadłospisu?

Oferowana przez firmy cateringowe usługa samodzielnego wyboru menu od strony technicznej i logistycznej nie jest dużym problemem. Klient, po wykupieniu jednego z pakietów, otrzymuje dostęp do elektronicznego panelu, w którym może swobodnie ustalać jadłospis na konkretne dni. Dzięki temu, menu można wybierać w sposób wygodny i szybki – za pomocą kilku kliknięć myszką lub przez aplikację na smartfonie. Zazwyczaj do wyboru jest od kilku do kilkunastu dań. Im lepsza firma cateringowa, tym większy wybór i swobodę zaoferuje ona swoim klientom.

Dieta z wyborem

Najważniejsze zalety diety z wyborem menu

Możliwość ustalenia indywidualnego planu żywieniowego to niejedyny plus menu z samodzielnym wyborem potraw. Zalet takiego rozwiązania jest znacznie więcej. Najważniejsze z nich to m.in.:

    • możliwość wdrożenia spersonalizowanej diety zaleconej przez lekarza, trenera lub innego specjalistę,
    • dostosowanie składu posiłków do preferencji smakowych oraz wymogów zdrowotnych (np. dania bezglutenowe, o obniżonej zawartości cukru itp.),
    • swoboda w ustalaniu menu oraz szeroki wybór dostępnych dań,
    • szczegółowe informacje o skaldzie poszczególnych potraw,
    • gwarancja świeżych dań przygotowywanych przez dobrych kucharzy, dostarczanych pod wskazany adres o ustalonej godzinie.

Dla kogo dieta z wyborem menu?

Istnieje kilka odmian cateringu z możliwością indywidualnego wyboru posiłków. Najpopularniejsza jest oczywiście dieta pudełkowa, w ramach której dostawca przywozi nam posiłki na cały dzień. Porcie ilościowo i jakościowo odpowiadają indywidualnym wymogom żywieniowym klienta. Jednak catering z wyborem doskonale sprawdzi się również w przypadku dostaw do biura, na konferencję, spotkania biznesowe czy inne eventy. Coraz częściej spotyka się go również na takich imprezach jak urodziny, komunie, przyjęcia czy ślub. Z całą pewnością stanowi on doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy chcą pozbyć się kilku dodatkowych kilogramów. Swobodę w doborze posiłków docenią również osoby preferujące urozmaicony jadłospis.

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia