Strona główna / Aktualności/ Eventy/ Catering na szczególne okazje

Catering na szczególne okazje

 

 

Coraz częściej organizując wesele, imprezę plenerową, biznesowy event czy szkolenie, wybieramy catering, doceniając komfort i kompleksowy charakter tego rodzaju usługi. Warto jednak, szukając firmy do obsługi naszego eventu, postawić na katering w pełni dostosowany do indywidualnych specyfiki danego wydarzenia, preferencji smakowych jego uczestników czy ich specjalistycznych wymogów żywieniowych. Sprawdź, jak wybrać profesjonalny catering na szczególne okazje  i na co zwracać uwagę, poszukując dostawcy usługi kateringowej.

Catering okolicznościowy – na wesela, komunie, imprezy plenerowe

 

Niezapomniane wesele, uroczystość pierwszej komunii czy impreza w plenerze, to nie tylko niepowtarzalny wystrój czy atmosfera, ale również smaczne i dopasowane do okazji jedzenie. W Melon Catering posiadamy szeroki wybór wariantów kateringu okolicznościowego, oferując smaczne, doskonale zbilansowane i zawsze świeże dania i przekąski, przystosowane zarówno do upodobań najmłodszych, jak i nieco starszych biesiadników. Oferujemy pełnowartościowy catering na imprezy plenerowe, gdzie świetnie sprawdzają się np. potrawy z grilla, jak i szeroki wybór dań na eventy organizowane w lokalach.

Catering biznesowy – na szkolenie i spotkania biznesowe

Kompleksowy catering dla firm obejmuje nie tylko przygotowanie i dostarczenie potraw na miejsce organizowanej konferencji czy spotkania biznesowego, ale także całość procesów logistycznych, związanych z zagospodarowaniem strefy gastronomicznej i bufetowej. W tym przypadku niezbędny jest również grany zespół doświadczonych pracowników, którzy zrealizują powierzone im zadania w pełni profesjonalny sposób.

Catering dietetyczny

W ostatnich latach zawrotną karierę robi katering dietetyczny, bardzo często określany jako „Fit”. Tego rodzaju oferta może być serwowana zarówno stacjonarnie, jak i z dowozem pod wskazany adres. Fit catering adresowany jest do osób dbających o zdrowie i dobrą kondycję, obejmując niskokaloryczne menu, bogate w niezbędne składniki i wartości odżywcze. Zaletą kateringu dietetycznego jest indywidualny bilans energetyczny poszczególnych posiłków, dostosowany do osobistego zapotrzebowania energetycznego Klienta.

Katering dla diabetyków

W Melon Catering posiadamy również bogatą ofertę dań i potraw przystosowanych do indywidualnych wymogów żywieniowych osób, które wymagają specjalistycznej diety, np. cukrzycowej. Tego rodzaju potrawy charakteryzują się ograniczoną ilością cukrów i tłuszczów, dzięki czemu stanowią zdrową i pełnowartościową odpowiedź na szczególne zapotrzebowanie żywieniowe pacjentów szpitali, ośrodków rehabilitacyjnych, ale również klientów indywidualnych.

Melon Catering – Twój katering na szczególne okazje

Szukasz firmy kateringowej na terenie Warszawy lub okolic, która wykona kompleksową usługę gastronomiczną i logistyczną, w pełni dopasowaną do specyfiki organizowanego przez Ciebie wydarzenia? Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci catering na wesele, komunię, spotkanie biznesowe czy konferencję, Party Serwis – Catering – Melon Spółka Jawna w pełni odpowie na Twoje indywidualne zapotrzebowanie, zapewniając ofertę idealnie dopasowaną do najbardziej niestandardowych wymagań.

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia