Strona główna / Aktualności/ Eventy/ Catering na imprezę halloween. O czym pamiętać?

Catering na imprezę halloween. O czym pamiętać?

Catering na Halloween

Halloween, choć nie wywodzi się z polskiej tradycji, jest w naszym kraju obchodzone coraz chętniej. Samo święto stanowi doskonałą okazję do spotkań w gronie znajomych i sprzyja organizacji imprez. Często halloweenowe party organizują również firmy. Podpowiadamy, jak wybrać odpowiedni catering na taki event i na jakie aspekty zwrócić szczególną uwagę.

Catering na imprezę halloweenową dla dzieci

Catering na imprezę Halloween

Dla najmłodszych halloween jest okazją do przebierania się za duchy lub straszydła i otrzymywania słodyczy. Wielu dorosłych wieczór spędza w gronie znajomych lub w klubie. Jeśli planujesz organizację przyjęcia dla najmłodszych, warto, by na stole tego dnia pojawiły się iście upiorne przekąski. Dla dzieciaków to prawdziwa frajda! Co więcej, rośnie liczba firm, które z tej okazji dostarczą specjalny, halloweenowy catering. Planując imprezę dla maluchów, warto uwzględnić fakt, że dzieciaki rzadko mają ochotę na spędzanie przyjęcia przy stole. W ich przypadku przekąski powinny być lekkie i podawane w niewielkich porcjach, by bez problemu mieściły się w dłoni. Na tego typu eventach doskonale sprawdzają się wszelkiego rodzaju żelki, czekoladki, ciastka czy popularne ciągutki. Firma cateringowa z pewnością przygotuje również halloweenowe kanapki z upiornymi, wyszczerzonymi paszczami z szynki, sera, papryki czy ogórka. Wielkim hitem halloweenowego menu są też jadalne muchomory z jajka na twardo oraz pomidora.

Catering na imprezę halloweenową dla dorosłych

Równie ciekawa jest halloweenowa propozycja firm cateringowych na imprezy firmowe lub spotkania dla dorosłych. Tutaj jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, a na stołach pojawiają się tak fantazyjne dania i przekąski jak faszerowane gałki oczne, trupie paluszki, czy ducho-ciasteczka. Oczywiście, to tylko niektóre z wielu propozycji oferowanych przez coraz lepiej rozwinięty catering halloweenowy. Takie menu na stole nie tylko pozwoli zaspokoić głód uczestnikom eventu, ale również będzie stanowić efektowne dopełnienie świątecznego wystroju.

Planujesz organizację imprezy na halloween dla dzieci lub dorosłych? Szukasz sprawdzonej firmy oferującej catering okolicznościowy? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Melon Catering oferuje kompleksową obsługę przyjęć oraz eventów halloweenowych dla firm i klientów indywidualnych na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia