Strona główna / Aktualności/ Eventy/ Catering eventowy w czasach pandemii. Sprawdź, z jakich rozwiązań możesz skorzystać!

Catering eventowy w czasach pandemii. Sprawdź, z jakich rozwiązań możesz skorzystać!

Catering eventowy

Pandemia wywróciła cały świat do góry nogami. Dotychczasowe zachowania konsumenckie są w dużym stopniu ograniczone. Niewątpliwie jedną z branż najbardziej dotkniętych obostrzeniami jest gastronomia. Mimo wszystko każda dobra firma cateringowa szuka rozwiązań, by dopasować się do aktualnych warunków. Dzięki panującej sytuacji powstały inicjatywy, które wcześniej były rzadkością. Zachęcamy do przeczytania o usługach, które oferują przedsiębiorstwa jako odpowiedź na pandemię!

Jak firmy cateringowe reagują na lockdown?

Sytuacja w branży wraz z pojawieniem się wirusa uległa pogorszeniu. Odwoływano wszystkie wydarzenia biznesowe i rodzinne. Wiązało się to z nagłym obniżeniem dochodów dla firm cateringowych z Warszawy oraz innych miast. Jednak z czasem przedsiębiorcy zaczęli proponować usługi dostosowane do aktualnie panujących warunków. Zmienił się także sposób funkcjonowania firm i wprowadzono nowe procedury bezpieczeństwa.

Również klienci coraz chętniej zaczęli organizować różnego rodzaju wydarzenia online. Imprezy urodzinowe, szkolenia, wigilie pracownicze – wszystkie przeniosły się do świata wirtualnego. Catering eventowy stał się zaś ich dobrym uzupełnieniem.

Catering eventowy

Dlaczego catering na spotkanie online ma sens?

Pandemia wymusiła ograniczenie a nierzadko odwołanie wielu spotkań towarzyskich i biznesowych. Jednak każdy z nas potrzebuje kontaktu z drugim człowiekiem i ponadto nie wszystkie zobowiązania zawodowe można odsunąć na nieokreśloną przyszłość. Dlatego coraz częściej słyszy się o eventach organizowanych w świecie wirtualnym. Co jednak z menu na takie wydarzenie? Z pomocą przychodzi catering eventowy oferowany m.in. przez firmę Melon Catering z Warszawy. Oto przykładowe zalety takich usług:

  • oszczędność czasu (gotowe potrawy są dostarczane pod drzwi uczestników wydarzenia),
  • możliwość dopasowania menu cateringu eventowego do indywidualnych preferencji,
  • doradztwo w zakresie dobrania dań i przekąsek do rodzaju wydarzenia.

Na czym polega catering na event online?

Zamawiając jedzenie na wydarzenie online, możesz spodziewać się fenomenalnego poczęstunku z dostawą pod drzwi. Firma cateringowa dostarcza wszystkim uczestnikom zamówione posiłki, którymi mogą się wspólnie cieszyć podczas spotkania odbywającego się w rzeczywistości wirtualnej. Jak zamówić taką usługę? Wystarczy skorzystać z bezpłatnej wyceny i uzgodnić szczegóły współpracy. Dzięki obsłudze cateringowej możliwe jest też wspólne świętowanie online. Melon Catering ma w swojej ofercie na przykład upominki na Dzień Kobiet oraz boxy wielkanocne dostarczane do domu. To pomysłowy sposób na przesłanie pracownikom słodkich i wytrawnych smakołyków.

Obsługa eventów - catering

Czym się kierować wybierając obsługę cateringową?

W obecnych czasach przed skorzystaniem z usług danej firmy cateringowej warto spytać o kwestie związane z bezpieczeństwem. Czy pracownicy noszą maseczki podczas przygotowania posiłków? Jak pakowane są potrawy? Czy istnieje możliwość bezkontaktowej dostawy? Ponadto warto stawiać na przedsiębiorstwa mające rozbudowane zaplecze transportowe, by dowóz został z realizowany terminowo.

Otwórz się na nowe rozwiązania z Melon Catering!

Korzystając z usług naszej firmy cateringowej z Warszawy, możesz liczyć nie tylko na pyszne posiłki z dostawą do domu, ale również na profesjonalne doradztwo. To od Ciebie zależy, jaki rodzaj dań i przekąsek zostanie podany podczas spotkania online. Jeśli cenisz swój czas i jesteś otwarty na oryginalne rozwiązania w czasach pandemii, skontaktuj się z nami w celu omówienia warunków współpracy.

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia