Strona główna / Aktualności/ Przyjęcia/ 3 powody, dla których powinnaś wybrać catering wigilijny

3 powody, dla których powinnaś wybrać catering wigilijny  

catering-swiateczny-melon-catering

Tradycyjna kolacja wigilijna to niezbędny element Świąt Bożego Narodzenia. Jednak jej organizacja stanowi ogromne wyzwanie. Dwanaście potraw, pieczenie ciast, ozdabianie choinki, zakupy, przygotowanie nakrycia to niezbędne czynności, które stanowią długą drogę do jej przygotowania. Jeśli prowadzisz zabiegany tryb życia, gotowanie nie jest Twoją pasją, a chciałabyś, by ten wyjątkowy dzień wyglądał niepowtarzalnie — mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Przygotowany przez nas catering to sposób na udaną kolację wigilijną, pełną smaku i zróżnicowanych potraw. 

Zalety cateringu zamawianego na Wigilię

Niewątpliwie jedną z głównych zalet cateringu jest oszczędność czasu. Ugotowanie nawet kilku z dwunastu tradycyjnych dań może być wyzwaniem dla wielu. Wymagają one szeregu przygotowań, wliczając w to przemyślane zakupy. Firma cateringowa to rozwiązanie, które pozwoli na zredukowanie ilości potrzebnego czasu do przygotowania kolacji. Jeśli więc jesteś wielbicielką tradycyjnych dań i chciałabyś zorganizować idealną wigilię dla swoich najbliższych — catering będzie niewątpliwie trafną opcją.

Tradycyjne dania w nowoczesnym wydaniu

To pewne, że tradycyjne potrawy wigilijne posiadają swój niepowtarzalny smak. Niektóre z nich spożywane są jedynie raz w roku i dlatego doceniana jest ich wyjątkowość. Jednak jeżeli chciałabyś wprowadzić do wigilijnych potraw nieco nowoczesności, w Melon Catering sprostamy Twoim wymaganiom. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko dobrze znane i lubiane dania, ale także ich niecodzienne wersje. Zaskocz rodzinę i najbliższych oryginalną kolacją wigilijną!

Wybór odpowiedniego menu dopasowanego do Twoich potrzeb to najlepsze rozwiązanie, szczególnie jeśli ktoś z Twoich gości cierpi na nietolerancje pokarmowe.


catering-wigilijny-warszawa

Radość ze świątecznego klimatu

Przedświąteczny czas to bardzo gorący okres. Jeśli cenisz sobie odpowiedni klimat — w Twoim domu nie może zabraknąć choinki. Kolejną ważną kwestią są prezenty, które wymagają odpowiedniego przygotowania i zdecydowanie muszą być przemyślane. Kiedy dochodzi do tego przygotowanie kolacji dla rodzinnego grona, może okazać się, że ilość potrzebnego czasu na dopilnowanie wszystkich rzeczy będzie wymagać od nas ponadprzeciętnego zaangażowania. Dlatego też zamówienie cateringu okolicznościowego ułatwi Ci wczucie się w świąteczny klimat.

Terminowa dostawa prosto na stół!

Zamawiając catering w Warszawie, możesz wybrać odpowiedni i wygodny dla siebie termin dostawy lub odebrać go osobiście w siedzibie naszej firmy przy ul. Centralnej 1 w Warszawie. Dzięki temu z łatwością zaplanujesz swój dzień i wykorzystasz zaoszczędzony czas na dokończenie niezbędnych przygotowań!

Zapoznaj się ze świąteczną ofertą od Melon Catering już dziś!

Świąteczny czas to okres wymagający zaangażowania i przygotowania wielu kwestii związanych z zachowaniem odpowiedniego klimatu Bożego Narodzenia. Jeśli szukasz najlepszego rozwiązania, by zaoszczędzić swój czas i jednocześnie zorganizować pyszną i tradycyjną kolację wigilijną — Melon Catering pozostaje do Twojej dyspozycji! Już teraz skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły cateringu.

Jeśli mieszkasz na terenie Warszawy — z wielką przyjemnością dostarczymy zamówienie pod wskazany adres. Dostawy realizujemy w czwartek 23.12.2021 w godzinach 9:00-20:00 albo w wigilijny piątek do 12:00 po wcześniejszym ustaleniu. W naszym menu znajdziesz wszystkie tradycyjne potrawy wigilijne, które pozwolą na podkreślenie niepowtarzalności tego wyjątkowego dnia!


Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia