Strona główna / Aktualności/ Przyjęcia/ 3 pomysły na integrację firmową

3 pomysły na integrację firmową

catering-integracja-firmowa

Nie od dziś wiadomo, że ludzi łączy dobre jedzenie. Jako profesjonalna firma cateringowa z Warszawy jesteśmy w stanie zaproponować Ci pyszne menu, które uświetni każde spotkanie integracyjne, niezależnie od jego charakteru. Jeśli to właśnie Tobie została powierzona organizacja imprezy firmowej, poznaj 3 sposoby na urządzenie udanego spotkania integracyjnego. Zamów wyśmienity catering i ciesz się sukcesem!

 

Czas na integrację firmową!

W życiu każdej firmowej społeczności powinien znaleźć się również czas na integrację. W niektórych przedsiębiorstwach może to być też regularny sposób na podtrzymanie lub zacieśnienie więzi wśród pracowników. Istnieje wiele możliwości na przeprowadzenie spotkania integracyjnego. W każdym przypadku jednak warto postawić na smaczny poczęstunek. Nie wiesz, jaki catering na imprezy organizowane w Warszawie wybrać? Bez obaw. Pomożemy Ci dopasować menu do charakteru spotkania. Z nami urządzisz piknik, grill lub inny meeting, który na pewno zapadnie w pamięć uczestnikom!

Impreza plenerowa, czyli grill

Grill to jedna z propozycji na integrację firmową. Wydarzenie w tym stylu będzie świetnym pomysłem, szczególnie jeśli nie wiesz, w jakiego typu imprezach lubują się wszyscy pracownicy. Główne zalety to niewymagający strój i bardzo swobodna atmosfera. Nie wiesz, jak zaplanować catering na majowy lub inny wiosenny weekend? Zdecyduj się właśnie na potrawy z grilla. Dobry catering dla firm zlokalizowanych w Warszawie będzie obejmował klasyczne kiełbaski, szaszłyki, pyszne grillowane warzywa czy ser. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz też szukać miejsca, gdzie legalnie moglibyście rozpalić ognisko.

Piknik rodzinny dla wszystkich

Przyjazny klimat i rodzinna atmosfera to cecha charakterystyczna spotkań w postaci pikników. To doskonała okazja, by pracownicy i ich rodziny mogli się nawzajem poznać. Jedyne czego potrzebujesz to słoneczny dzień i dobra lokalizacja. Brakuje Ci informacji, o czym pamiętać, planując strefę gastronomiczną? Wygodnie jest w tym przypadku zamówić profesjonalny catering dla firm z Warszawy, który zostanie skomponowany z uwzględnieniem osób o różnych upodobaniach smakowych. Zapewni on dania wegetariańskie, bezglutenowe i uwielbiane przez dzieci.

catering-firmowy

Spotkanie tematyczne – wykorzystaj okazję

W celu lepszego poznania się warto wykorzystywać specjalne dni w kalendarzu. Takie okazje, jak Halloween czy Andrzejki mogą okazać się niezapomnianym źródłem doskonałej zabawy i umożliwić nawiązanie relacji. Świetną opcją jest zatrudnienie firmy, która zatroszczy się dopięcie jadłospisu na ostatni guzik. Dla nas przygotowanie tematycznego menu nie stanowi problemu. Z wielką przyjemnością dostarczymy przepyszne potrawy zarówno tradycyjne, jak i w nowoczesnym wydaniu, które zachwycą nie tylko smakiem, ale i wyjątkowym wyglądem.

Postaw na dobry catering dla firm w Warszawie

Firmowa impreza integracyjna w Warszawie i catering to bezbłędne połączenie! W Melon Catering jesteśmy gotowi każde takie spotkanie zmienić w wyśmienite wspomnienia. Jeśli potrzebujesz obsługi gastronomicznej i kelnerskiej na szkolenia, konferencje lub inne biznesowe spotkania, zapoznaj się z naszą ofertą dla firm. Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Twojego wydarzenia